Návod k použití Biorecin

Pokyny k aplikaci krému Biorecin

Vrásky jsou nepříjemné pro všechny české dívky a chtěly by se jich zbavit. To je nyní možné pomocí inovativního nástroje. Biorecin je hustý mléčný krém s vůní léčivých rostlin. Jeho použití pomůže vyhladit dermatologickou úlevu v co nejkratším čase, aby se výměna v dermis zrychlila.

Návod k použití krému Biocerin

Nejlepší časy pro použití jsou ráno a večer. Ve skutečnosti jsou během těchto hodin pohyby obnovy v tkáních převážně aktivní.

Jak používat krém Biorecin? V předvečer procedury musíte očistit obličej vodou a mýdlem nebo jinými hygienickými prostředky, osušit ho. Dále musíte z tuby vytáhnout požadované množství krému a rozdělit ho tenkým filmem na kůži. Pro urychlení absorpce krému Biorecin je vhodné jej lehce vtírat kruhovými masážními pohyby. Zvláštní pozornost je třeba věnovat oblastem v blízkosti rtů, očí, mezi obočím.

Délka kurzu - jeden měsíc. S výraznými, velmi hlubokými vráskami se doporučuje opakovat po 10denní přestávce. Je zapotřebí určité časové období, aby se tělo mohlo přizpůsobit vysokému metabolismu. Počáteční výsledky budou dokonale viditelné po týdnu aplikace.

Ke zvýšení terapeutického účinku není nutné přidávat dávky biorecinu. Nakonec obsahuje biologicky aktivní složky ve vysokých koncentracích. Jsou dost pro rychlé vyhlazení a napnutí pokožky.

Stručný návod k použití
Jak se používá Nedělat
1. Očistěte si obličej, vytlačte trochu krému a krouživými pohyby vtírejte pokožku. Nepoužívejte krém déle než 30 dní v řadě, po prvních výsledcích kurz nepřerušujte a nezvyšujte dávku přípravku Biorecin.
2. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte Biorecin ráno a před spaním.
3. Může být použit pro péči o pleť každý den a pod make-up. V případě potřeby můžete kurz opakovat po 10 dnech.

Funkce pro používání krému Biorecin

Nejdůležitější je dokončit průběh léčby bez zastavení po průběžných výsledcích. Nemůžete jen přestat používat krém bez absolvování celého kurzu, protože to tento účinek neposílí a nedovolí vám plně si užít výsledky po aplikaci. Proto musíte jasně a pečlivě dodržovat pokyny.

Indikace k použití

Krém proti stárnutí Biorecin způsobí, že vaše dívka bude vypadat mladší. Účinně bojuje s takovými problémy souvisejícími s věkem:

  • Tvoří se mezi obočím.
  • Suchá kůže.
  • Křehkost.
  • Bledá pleť.
  • Vrásky kolem rtů.
  • Vzhled modřin, vaků pod očima.

Kontraindikace pro použití

Biorecin - krém proti vráskám je určitě bezpečný, protože jeho složení je vyrobeno výhradně z přírodních složek. Jedním z omezení použití je osobní alergie na jednu ze složek.