Omlazujeme pokožku obličeje

před a po omlazení pleti

Čas bohužel nikoho nešetří. Zvláště akutní je ale u žen.

Postupem času kůže mění svou strukturu, stává se ochablou. Poté se objeví vrásky. Všechny tyto jevy zhoršují vzhled obličeje. Čím jste starší, tím méně chcete chodit k zrcadlu a dívat se na svůj odraz: pokožka není tak hladká a pleť nelze nazvat svěží. Je naléhavé jednat a domácí kosmetika a procedury v tom pomohou.

Mládí, samozřejmě, lidové prostředky se nevrátí, ale mohou vizuálně pomoci odhodit pár let. Protože můžete omladit pokožku obličeje - můžete omladit pokožku obličeje, aniž byste opustili svůj domov.

Omlazení obličeje doma lze doporučit těm, kteří nechtějí často navštěvovat kliniku. Navíc takové omlazení pleti nemůže uškodit.

Omlazení pleti obličeje doma

Mezi domácí metody omlazení obličeje jsou vždy nákladné a nízkorozpočtové, dlouhodobé a krátkodobé, pracné a jednoduché. Každá žena si vybírá v závislosti na dostupných finančních prostředcích a dostupnosti volného času. A pokud bude mít zpočátku nezkušená žena v kosmetologii určité potíže, časem se vytvoří potřebné dovednosti a schopnosti při provádění procedur.

Je třeba chápat, že jakékoli prostředky a metody poskytují pozitivní výsledky, jsou-li použity v kombinaci.

Masážní a kontrastní sprchy zlepšují krevní oběh, a tím i výživu kožních buněk. Chlap ve vaně s koštětem z eukalyptu nebo jalovce má stejný účinek a navíc čistí póry od tuku a potu. A to je prevence akné na obličeji.

Neméně účinné jsou masky vyrobené z přísad zakoupených v lékárně a supermarketu. Zbaví ženu jemných vrásek, vrátí je do pozdější doby jejich vzhledu a umožní zvýraznit konturu obličeje.

Jedním z nejjednodušších, a co je nejdůležitější, bezplatných, ale účinných postupů, je tření pokožky obličeje kostkami ledu. Výsledek: tónovaná, zdravá pokožka během několika týdnů. Nejoblíbenější z kosmetiky jsou přece masky. Jsou nenáročné na přípravu a přinášejí skutečné omlazení.

Recepty na masky pro omlazení

Nejoptimálnější doba pro aplikaci masek a dalších kosmetických přípravků pro omlazení je po sprchování, koupeli, koupelových procedurách. Póry na pleti jsou otevřené a z masek si bere všechny živiny. Během lze provést 3 procedury. Po 10-15 sezeních musíte změnit složení masek.

 • Okurková maska. Smíchejte lžíci dužiny z okurek ve stejném poměru s borůvkami. Strop s lžící, přidejte lžíci metanu. Maska je připravena.
 • Maska na bázi jitrocele. Listy mladého jitrocele rolujte v mlýnku na maso, hmotu smíchejte se lžící teplé vody a polovičním množstvím medu.
 • Banánová maska. Zralý, ale ne přezrálý banán změkčte, přidejte žloutek, med, olivový olej, ovesné vločky.
 • Aloe maska. Odřízněte listy rostliny zespodu a vložte do plastového sáčku na chladné místo na 10 dní. Poté šťávu vymačkejte a lžíci z ní smíchejte se stejným množstvím olivového oleje a lžičkou hydratačního krému. Zahřejte mast ve vodní lázni a naneste na pokožku po sprše nebo koupeli.
 • Maska na bázi středně tučné zakysané smetany. Zakysaná smetana v množství 1 polévková lžíce a několik kapek citronové šťávy (ne kyselý prášek! ).
 • Multivitamínová maska. Zahrnuje měkčený margarín v množství 1 polévková lžíce. lžíce, jeden žloutek, 1 polévková lžíce. lžíce heřmánkového odvaru, 1 lžička medu a glycerin.
 • Jablečná maska. Z dužiny sladkého jablka udělejte pyré. Smíchejte s rozpuštěným máslem ve stejném množství, odeberte poloviční množství medu a žloutku, přidejte do směsi.
 • Maska na bázi glycerinu. V lékárně si kupte tekutý glycerin, smíchejte 1 lžičku hmoty se dvěma lžícemi ovesných vloček (herkules můžete kroutit v mlýnku na maso nebo použít mlýnek na kávu).
 • Kvasinková maska. Smíchejte lžíci čerstvého droždí s mírně ohřátým mlékem, lněným olejem a medem. Aplikujte ráno.
 • Hrachová maska. Čerstvý hrášek změkčte nebo rozdrťte do stavu pyré. Přidejte smetanu 25% v množství 2 lžičky.

Výsledek používání pleťových masek proti stárnutí

Výsledek domácích masek pro omlazení se objeví doslova po 2-3 procedurách. Okamžitě bude patrné, že:

 • stařecké skvrny zmizí, pleť bude rovnoměrná a zdravá;
 • kůže se napnula, stala se pružnější, hladší;
 • kůže brady a tváří nebude ochabovat;
 • vrásky budou méně nápadné a malé úplně zmizí.

Při přípravě masky si musíte pamatovat na jednotlivé vlastnosti těla. Na žádnou ze složek by neměla být žádná alergie, jinak můžete výrazně podkopat své zdraví. Každá směs by měla být aplikována v malém množství na loket zevnitř a zjistit, zda se neobjevila vyrážka, nepřirozené zarudnutí.

Klíčem ke zdravé pokožce obličeje jsou tedy masky, masáže, peeling, léčba akné v mládí.