Omlazení pleti plasmoliftingem

Nejúčinnějším způsobem omlazení hlubokých vrstev pokožky je jejich ošetření krevní plazmou. Materiál získaný z pacientovy tělesné tekutiny má mnoho výhod. Hlavním z nich je nepřítomnost odmítnutí tělem a vyloučení výskytu alergických reakcí. Plazmové technologie proti stárnutí vyvinuté ruskými vědci se aktivně používají v moderní medicíně a kosmetologii.

plazmové omlazení pleti

Vlastnosti postupu plazmoliftingu

Plazmolifting zahrnuje invazivní zásah do problémových oblastí těla. Úlohu účinné látky v tomto případě plní plazma pacienta. Při jeho zavedení do těla se výrazně zvyšuje počet krevních destiček, s jejichž pomocí se zvyšuje elasticita a elasticita tkání. Již po prvních lékařských manipulacích pacienti pociťují zlepšení stavu pokožky. Získaný efekt navíc trvá velmi dlouho.

Procedura omlazení pleti nezpůsobuje bolest a nepohodlí. Výskyt zánětu nebo průnik infekcí je absolutně vyloučen.

Indikace pro plazmolifting

Omlazení pleti krevní plazmou je ideálním způsobem obnovy poškozených tkání. Předepisuje se pacientům, kteří mají následující problémy:

  • výskyt mimických vrásek;
  • tvorba stařeckých skvrn;
  • snížená funkčnost mazových žláz;
  • nedostatečná vlhkost a tloušťka epidermis;
  • přítomnost akné a stopy po akné.

Injekce proti stárnutí jsou předepsány pouze po důkladném vyšetření a laboratorních testech. Pro injekce se odebírá venózní krev v objemu minimálně 100 ml. Množství biologického materiálu závisí na oblasti problémových oblastí pokožky. Pro zajištění absolutní bezbolestnosti je plazmolifting doprovázen použitím anestetických mastí nebo krémů.

Příprava směsi pro omlazení pokožky se provádí za přítomnosti pacienta. Výsledná plazma je velmi rychle vstříknuta do hlubokých vrstev kůže. Když je droga vystavena vzduchu, má tendenci koagulovat a ztrácet své léčivé vlastnosti. Lék, který se šíří po ošetřované oblasti pokožky, rychle odstraňuje vrásky a strie a také zlepšuje barvu pokožky.