Jak utáhnout obličej doma

Jak rychle a snadno zpevnit obličej doma?Relevantní téma pro jakékoli pohlaví a jakýkoli věk. Zvlášť když je vám v pase 30, 40 nebo 50, v duši 18 a vaše tvář neodpovídá žádnému z těchto čísel.

Naše tvář není jen vizitkou. Obličej je první věc, které cizinec věnuje pozornost. Na nevědomé úrovni potřebujeme pouze 3 sekundy, abychom tváří člověka pochopili, zda se nám líbí nebo ne. Je to pro nás vhodné jako partnera. Dá se této osobě věřit?

mladá napjatá kůže na obličeji

Proto je tak nutné pečovat o pokožku obličeje každý den. Jak utáhnout obličej doma? Jak utáhnout ovál obličeje?

Face lift nebo zpevnění pokožky

Slovo lifting pochází z anglického slova lift – zvedání. Procedury zaměřené na aktivní lifting obličeje doslova znamenají „zvedání pokožky obličeje směrem nahoru". Zpevnění pokožky obličeje doma je možné!

Proč má naše pleť tendenci jít s věkem dolů?

příčiny stárnutí kůže

Proč pokožka obličeje časem ochabne a vytáhne se až k zemi a nezůstane tak elastická a mladistvá jako dříve? Existuje několik hlavních důvodů. Příčina vadnutí a ochabování obvykle obsahuje několik důvodů najednou:

 • Gravitace.Přitahuje k zemi nejen nás, ale i naši pokožku. Aby se tkáně udržely na stejné úrovni, musí některé buňky dobře fungovat a látky se musí syntetizovat. To vede ke 2 důvodům.
 • Změny tkání související s věkem.S věkem ochranné funkce našich orgánů slábnou. Kůže je také náš orgán a časem ztrácí své vlastnosti, pokud jí nepomůžeme. Proč nás stárnutí ovlivňuje?
 • Genetika.Při pohledu na naše starší, nejbližší příbuzné, můžete zhruba pochopit, JAK budeme vypadat ve stáří. Prarodiče, dávejte pozor na to, jak vypadají na svůj věk? Kdy se jim udělaly šediny nebo vrásky?
 • Mycí praktiky.Budete se divit, ale to, jak přesně si na obličej sáhnete, ovlivní jeho stav za pár let. Rádi se třete ručníkem nebo se opíráte bradou o ruku? Po 2-3 letech začnou tkáně slábnout a stahovat se.
 • Aktivní výraz.Jsou věci, které s námi nemají mnoho společného. Aktivní mimika jako široký úsměv, zvyk našpulit rty, mžourat nebo zvedat obočí brzy přinesou své ovoce. Kromě raných mimických vrásek získáte také ochablou pokožku obličeje.
aktivní mimika přispívá ke stárnutí pleti

Chcete si udržet mladou tvář a zdravou pleť? Zabránit rozvoji raných známek stáří, vrásek a ochabnutí bez kosmetičky? Prozradíme a odhalíme tajemství profesionálů!

Jak utáhnout obličej doma?

Nejprve vás chceme upozornit na to, že pravidelnost a kvalita našich úkonů hraje stejně důležitou roli jako samotné metody faceliftu..Viditelných výsledků faceliftingu domácími metodami je dosaženo po opakovaném opakování. Nebude možné se rychle připravit na důležitou událost, například na svatbu, musíte začít alespoň 1-2 měsíce před akcí.

Facelift nebo facebuilding

Trend číslo 1 péče o obličej v letech 2020 a 2021. Moderní lékaři a kosmetologové jsou si jisti, že obličejová gymnastika bude příští rok tak populární.

Důležité! Po některých procedurách, například injekcích botulotoxinu nebo výplních, je masáž v těchto oblastech zakázána. V případech, kdy došlo k operacím obličeje nebo injekčním procedurám, se před masáží nebo cvičením poraďte s lékařem.

Jak redukovat nosoretní rýhy sami

Abyste se zbavili nosoústních rýh, otevřete ústa do písmene „O" a spusťte bradu hodně dolů. Měli byste cítit silné napětí a napětí v obličeji od nosu až po bradu. Vidíte ty dvě nasolabiální linie?

Nezapomeňte si vyčistit ruce, položit ukazováček na nejnižší bod nosoústní rýhy a čistý palec vložit do úst. Jemně, ale jistě masírujte dvěma prsty podél celé linie záhybu od začátku do konce. Začněte znovu zdola nahoru a udržujte napětí obličeje.

facelift pro omlazení obličeje

Opakujte 10 přístupů každý den a výsledek vás nenechá čekat.

Jak odstranit vrásky v meziobočí sami

Chcete-li se zbavit vrásek na hřbetu nosu a záhybů na čeleFaybuilding proveďte následující:Obličej je uvolněný, obočí nehybné. Ohněte ukazováčky obou rukou do oblouku a položte je nad obočí (ne na obočí samotné). Přidejte napětí a jemně silou snižte obočí dolů (na horní víčko).

Nyní se svaly obočí a pouze s nimi, bez pomoci rukou, zvedněte prsty nahoru. Během cvičení uvidíte, jak pracují svaly na hřbetu nosu. Viděl jsi? Gratulujeme, děláte vše správně.

Opakujte 10-15 sad každý den, dokud se nedostaví výsledek.

Jako u každé gymnastiky je i při facebuildingu důležitá pravidelnost, důslednost a nedostatek tlaku. Od prvního okamžiku nemusí být výsledek nebo bude minimální. Cvičte každý den a uvidíte zpevnění pokožky obličeje.

Zdravý životní styl aneb jak si prodloužit mládí jídlem

Mládí si můžete prodloužit doma, pokud budete dodržovat základní pravidla zdravého životního stylu. Pokud je vám již přes 30 let a začnou se objevovat úplně první známky stárnutí: mdlá pleť, kila navíc usazující se na bocích, modré kruhy pod očima, mimické vrásky atd. , pak nespěchejte naštvat se. Pokud budete dodržovat základní pravidla zdravého životního stylu, můžete výrazně zpomalit změny související s věkem.

Spánková rutina pro prodloužení mládí

Všichni od dětství víme o blahodárných účincích spánkového režimu na tělo a celkovou pohodu, a to brzké probouzení. Vědci z University of Pennsylvania provedli v roce 2017 kuriózní experiment. Lidé byli rozděleni do dvou skupin a na každý den nabízeli stejný příděl jídla.

První skupina lidí vstávala brzy ráno a šla spát večer, večeřela zhruba do 19-20 hodin, zatímco druhá skupina večeřela po 23. hodině. Experiment odhalil, že ve druhé skupině lidí měli lidé vyšší hladinu inzulinu a cholesterolu v krvi.

Nejlepší je mít večeři alespoň 2-3 hodiny před spaním a jít spát před 22-23 hodinou. Faktem je, že lidské biorytmy jsou uspořádány tak, že v tuto dobu tělo co nejvíce odpočívá a vy budete potřebovat méně hodin na spánek a ráno budete cítit nával síly.

Jíst správné množství bílkovin ve vaší stravě

Pro udržení svalové hmoty vašeho těla a udržení rovnováhy v těle je důležité přijímat dostatek bílkovin denně. Ztráta tonusu a svalové hmoty může ovlivnit vzhled, tělo ztratí tvar a estetický vzhled, totéž platí pro obličej.

Pokud se věnujete tréninku, pak v závislosti na frekvenci tréninku a typu tréninku se doporučuje konzumovat od 1, 5 do 2 gramů bílkovin na 1 kg tělesné hmotnosti. I když přijmete více než 2 gramy bílkovin denně, při sportu vám bílkoviny neuškodí, ale tělu dodají další výhody během cvičení.

Zdravé potraviny obsahující bílkoviny

 • sýr
 • fazole
 • arašíd
 • mandle
 • čočka
 • drůbeží maso
 • ryba
 • hovězí
 • tvaroh
 • sója

Snížení příjmu soli

Pokud vaše strava obsahuje hodně soli, pak se mohou objevit otoky, protože sůl zadržuje vodu v těle. Je obtížné kontrolovat příjem soli, protože existují produkty se „skrytou solí". Odborníci varují, že mezi potraviny s vysokým obsahem soli patří:

 • Uzená masa
 • klobásy
 • Některé sýry
 • Pekařské výrobky
 • Minerální voda
 • Polotovary
 • Omáčky
 • konzervační látky

Skutečnost! Pokud odmítnete konzumovat sůl byť jen týden, pak si všimnete, jak všechny otoky na obličeji zmizí, obličej bude vypadat odpočatě a svěže. Omezením příjmu soli zpomalíte proces stárnutí, nebudou na obličeji otékat a pokožka se stane tonizovanější a pružnější.

Mléčné výrobky pro dlouhověkost

Stav kůže, vlasů, nehtů a kostí přímo závisí na hladině vápníku v těle. Co může přispět k nedostatku vápníku? Existuje velké množství takových faktorů: změny související s věkem, těhotenství, nevhodná strava, zvýšený stres, špatná ekologie a mnoho dalšího.

Jak přesně můžete doplnit hladinu vápníku v těle a udržet rovnováhu? K prevenci nedostatku vápníku je důležité jíst mléčné a zakysané mléčné výrobky, brokolici, zelenou listovou zeleninu, mořské řasy, mandle a fíky. Kromě toho můžete užívat vitamínové komplexy, které zahrnují vápník.

Rybí tuk nebo mastné ryby – přípravek pro mladistvou pleť

Mastné ryby jsou zdravým produktem, který pomůže vaší pleti zůstat mladá a krásná. Chcete-li doplnit hladinu vitamínu D a omega-3, jezte dvakrát týdně tučné ryby. Poslouží jakákoliv ryba, například: makrela, sardinka, pstruh, losos nebo třeba sleď. S pomocí potravin bohatých na vitamíny a další užitečné přísady můžete utáhnout obličej, aniž byste opustili svůj domov.

Probiotika, prebiotika pro facelift doma

Bakterie mléčného kvašení, probiotika a prebiotika působí ozdravně na střevní mikroflóru a mohou celkově zlepšit imunitu. Někteří vědci navíc naznačují, že bakterie mléčného kvašení jsou schopny odstraňovat toxiny, toxiny a další škodlivé látky z těla.

Čerstvé bylinky pro omlazující účinek na pokožku obličeje

Avicenna zmínil bazalku jako bylinku, která dokáže dodat pokožce zdravý lesk, pružnost a zpomalit proces stárnutí v těle. Jakákoli zelenina: kopr, bazalka, petržel, koriandr a další druhy jsou užitečné pro lidi, zejména v dospělosti.

Odborníci na výživu se domnívají, že vůbec nezáleží na tom, jaký druh zeleniny máte na stole, ale důležité je sníst pouze jeden svazek denně. Dokonce i jeden svazek obsahuje dostatečné množství užitečných složek a stopových prvků, potřebnou denní dávku pro osobu.

Snížení příjmu cukru

Cukr vede k předčasnému stárnutí. Pokud konzumujete velké množství cukru a pravidelně překračujete denní dávku, stimulujete proces stárnutí vašeho těla.

Proč by se měl cukr konzumovat s mírou? Věda ví, že překročení denní dávky cukru stimuluje proces glykace bílkovin. Glykace je jednou z příčin viditelného stárnutí pleti.

Špatná zpráva je, že proces glykace je nevyhnutelný, nebude možné jej zastavit, ale je možné jej zpomalit. Co lze udělat pro zpomalení procesů glykace bílkovin v těle?

 • Minimalizujte spotřebu rychlých sacharidů v potravinách: sladkosti, pečivo, soda, ovocné šťávy a cukr
 • Minimalizujte spotřebu pečených nebo smažených jídel
 • Dodržujte plán spánku (choďte spát a vstávejte ve stejnou dobu, zdravý spánek od 8 hodin denně)
 • Veďte aktivní životní styl: sportujte nebo se více hýbejte
 • Používejte speciální léky (přísně předepsané lékařem)

Proces stárnutí zpomaluje hypokalorická dieta

Je dokázáno, že pokud přijmete s jídlem o něco méně energie, než kolik za den vydáte, proces stárnutí se znatelně zpomalí. Jinými slovy, snažte se udržet malý kalorický deficit.

Pokud vás po přečtení napadne „zítra držet dietu" nebo „zítra dramaticky přejít na správnou výživu", pak je to špatný nápad. Řekněme, že se stravujete nesprávně asi 10 let a po přečtení článku se objevila akutní touha začít se zdravým životním stylem - nespěchejte.

S dietou začněte postupně

Nejdůležitější je dodržovat zásadu postupnosti, jinak bude mít vaše tělo pocit, že ho hladovíte, zakazujete mu sladké, slané, smažené a podobně. Lidské tělo je chytrý systém a výsledkem vašeho jednání bude stres.

Římské lázně a finská sauna – prvek zdravého životního stylu

Efektem po koupeli je omlazení a lifting obličeje. Návštěva vany nebo sauny pro zdravého člověka je léčebnou procedurou a potěšením, hlavní věcí je dodržovat všechna pravidla, podmínky pro přípravu košťat a kulturu plachtění. Princip pobytu v římské lázni, sauně nebo tureckém hammamu je přibližně stejný - napařte pokožku tak, aby se otevřely póry, začalo se vydatné pocení.

Napařovací procedury v koupelích nebo saunách umožňují očistit tělo od toxinů a toxinů, odumřelé kožní buňky se snadno odstraňují z napařené pokožky. V důsledku správného vystavení teplotě, páře, košťatům, éterickým olejům a použití bylin můžete zvýšit tón, posílit imunitní systém a získat účinek omlazení.

Tipy pro ty, kteří se rozhodnou navštívit vanu nebo saunu

 • Zaměřte se na svůj zdravotní stav a svůj věk
 • Pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo kontraindikace, poraďte se před zákroky se svým lékařem
 • Pokud navštěvujete vanu nebo saunu poprvé, pak si přečtěte pravidla a vše dělejte postupně
 • Navštivte proceduru ve společnosti některého z vašich známých nebo přátel, v případě mdlob nebo závratí vám pomohou
 • Pokud se cítíte špatně, okamžitě opusťte parní lázeň, abyste se nadechli čerstvého vzduchu, nepřetěžujte své tělo a racionálně spočítejte svou sílu

Pokud s koupelovými procedurami zacházíte moudře a děláte vše správně, můžete dosáhnout dobrého čištění pokožky, celkového zlepšení imunity, odstranění toxinů z těla, stimulaci krevního oběhu a omlazovací účinek. Tuto metodu lze částečně přičíst metodě napínání kůže doma, protože mnoho lidí se koupe ve svých domovech nebo u přátel a známých.

Efektivní lidové prostředky pro facelift doma

Existují účinné lidové prostředky pro facelift doma - tato otázka je zajímavá pro mnoho žen, jejichž věk přesahuje hranici 30 let. Ve věku těsně nad 30 let se na pleti postupně začínají objevovat první známky stárnutí – otoky, kruhy pod očima, pleť ochabuje, ovál obličeje se stává méně jasným, objevují se drobné mimické vrásky. V tomto článku jsme pro vás vybrali lidové prostředky s omlazujícím účinkem, které mohou pomoci prodloužit mládí.

Malý lifting obličeje si můžete udělat doma pomocí různých masek na bázi přírodních ingrediencí. Pokud k problému přistoupíte správně a zvolíte komponenty vhodné pro vaši pokožku, můžete dosáhnout dobrých výsledků.

V lidovém léčitelství existuje mnoho masek s omlazujícím účinkem. Uvádíme nejoblíbenější a nejúčinnější možnosti, jak si doma utáhnout obličej maskami

Proteinová maska

Maska na proteinové bázi je vhodná pro mastnou nebo smíšenou pleť, v ostatních případech je třeba ji používat opatrně. Na vaření potřebujete čerstvý bílek, lépe domácí. Jednu lžíci citronové šťávy spojíme s jedním proteinem ze syrového vejce a důkladně prošleháme. Směs by měla být rovnoměrně rozložena na obličej a po 20 minutách smyta. Pokud máte suchou a citlivou pleť, pak se nedoporučuje ani si takovou masku dělat 5-10 minut.

Okurka pro omlazení obličeje

Okurka je již dlouho oblíbeným prostředkem s liftingovým efektem. Navíc mnoho pleťových vod a další kosmetiky obsahuje okurky. Jak správně používat okurku k faceliftu? Vyberte čerstvou a šťavnatou velkou okurku a oloupejte ji.

pleťová maska ​​s okurkou

Je nutné rozemlít celou dužninu okurky (lepší je odstranit semínka). Musíte spojit rozšlehaný syrový bílek, lžičku olivového oleje a dužinu z okurky. Naneste kompozici na pokožku po dobu 15 minut, poté si umyjte obličej a na pokožku naneste jakýkoli zvlhčovač.

Maska z ovesných vloček

Ovesné vločky nejsou jen zdravou kaší, kterou odborníci na výživu doporučují jíst ráno, ale také dobrým lidovým lékem s efektem omlazení pleti. Musíte vzít jednu polévkovou lžíci ovesných vloček a rozemlít je v mlýnku na kávu do stavu mouky. Do nasekaného čerstvého kopru je třeba přidat výsledný prášek a 5 ml olivového nebo jiného rostlinného oleje (asi množství prášku z ovesných vloček nebo trochu více). Kompozice by měla být udržována na obličeji asi 20-25 minut, poté opláchněte.

Rajčata pro omlazení obličeje

Na postup potřebujete domácí masité a šťavnaté rajče, obchod nepovede. Je nutné ji oloupat a rozdrtit v mixéru nebo protřít sítem. Do rajčatové kaše musíte přidat lžičku jakéhokoli rostlinného oleje (nejlépe olivového). Kompozice může být ponechána na kůži po dobu 15 až 30 minut, poté se smyje.

Aloe maska

Aloe je považována za jednu z nejvíce prospěšných a léčivých rostlin pro pokožku. Produkty na bázi aloe mají hydratační a omlazující účinek. Šťáva z aloe a citronová šťáva se smíchají ve stejném poměru, vezměte asi lžíci obou. Rovnoměrně rozetřete po celém obličeji a lze jej nechat přes noc bez oplachování.

Aloe lze použít jako nezávislý lék. Můžete si vzít dužnatý list rostliny a nakrájet jej na polovinu, otírat pokožku šťavnatou stranou, není třeba oplachovat. Tento nástroj podporuje regeneraci tkání, lze jej použít k léčbě jizev a jizev, které se stanou méně nápadnými, pokud používáte aloe několik měsíců každý den.

Maska s citronem

Citronovou šťávu nebo ještě lépe limetkovou šťávu lze použít jako přípravek péče o pleť. Citrusová šťáva má omlazující účinek, je schopna léčit pigmentaci na kůži. Na omlazující masku potřebujete: 10 gramů limetkové nebo citronové šťávy, 15 gramů šťávy z aloe a 10-15 ml silného mátového vývaru.

pleťová maska ​​s citronem

Kompozice se aplikuje na čistou pokožku po dobu 15 minut, poté se smyje, doporučuje se provádět proceduru každý den. Při pravidelném používání má kumulativní účinek.

Avokádo pro omlazení pleti

Plody avokáda jsou velmi užitečné jako potravina i pro kosmetické účely. Avokádo důkladně nasekejte a do této kaše přidejte lžíci libovolného medu a rajčatové šťávy (z domácích čerstvých rajčat). Může pomoci při řešení takových problémů: suchá kůže, nezdravá pleť. Maska je účinná, když si ji děláte 2-3x denně, když přestanete, tak efekt zmizí za pár dní nebo maximálně do týdne.

Jiné masky pro omlazení pleti

Velmi oblíbeným prostředkem s liftingovým účinkem je kokosové mléko. Tento produkt se používá jako pleťová voda, místo odličovače, funguje jako čistič pleti a zároveň ji vyživuje, nevyžaduje oplachování.

Velmi dobrých výsledků lze dosáhnout, pokud k omlazení pokožky často používáte odvary z bylinek, jako je rozmarýn, heřmánek, máta, kopřiva, jitrocel, okvětní lístky růže nebo okvětní lístky fialky. Naneste odvar z bylin na pokožku obličeje pomocí vatového tamponu nebo ji na noc hojně omyjte, aniž byste si otírali obličej ručníkem. Každý den střídejte odvary z různých bylinek, je dovoleno je kombinovat.

Skvělým zvykem je používání vatových tamponů, které je potřeba namáčet do čaje (přírodní pudink, ne čajové sáčky). Přidržte vatové tampony namočené v hustých čajových lístcích na oční víčka nebo pod oči jako náplasti a poté je otřete po celém obličeji. Čaj je schopen zbavit pokožku obličeje otoků a mírně napnout pokožku. Obličej bude vypadat svěže a odpočatě. Bude skvělé, že jste si doma uměli utáhnout obličej.

Facelift zařízení doma

Existuje mnoho různých zařízení pro domácí použití, která byla vynalezena k dosažení liftingového efektu. Tyto přístroje se prodávají ve velkém v běžných kosmetických obchodech, v lékárně nebo je lze objednat online. Nejznámější přístroje zaměřené na omlazení pokožky obličeje.

 • Masážní kartáč na obličej- přicházejí v různých modelech a jsou to zařízení s pryžovými nebo silikonovými štětinami, vodotěsné. Zařízení vytváří vibrace různé síly a čistí pokožku obličeje vlivem tření a vibrací štětin.masážní kartáč pro omlazení obličeje
 • Zařízení s ultrazvukovým a tepelným účinkem, slabý proud. Toto zařízení stimuluje regeneraci kožních buněk díky slabým proudovým pulzům a vystavení ultrazvuku a poskytuje určitý liftingový efekt.ultrazvukový přístroj na omlazení obličeje
 • Mesoscootersmají mikroskopické jehly a jsou zaměřeny na způsobení mikrotraumat na kůži za účelem nastartování regenerace. Principiálně podobný Microneedlingu.mezoscooter pro omlazení obličeje
 • Hloubkové čisticí kartáčkypři mytí jsou obdobou elektrických kartáčků, ale jsou určeny speciálně pro mytí obličeje, štětiny jsou přibližně stejné jako u zubních kartáčkůkartáč na hluboké čištění
 • Rozličnýmasážní přístroje z přírodního kamene, které mají vhodný tvar pro vlastní aplikaci procedury masáže pokožky obličejemasážní přístroje z přírodních kamenů pro omlazení
 • Masážní válečekje váleček pro masáž obličeje, kterým je vhodné nanášet pečující produkty na obličej masážními pohybyMasážní váleček pro omlazení obličeje

Tipy na prodloužení mládí

 • Pokud se vzdáte alkoholu a cigaret, výrazně zpomalíte proces stárnutí pokožky.
 • Dlouhé procházky, alespoň 2 hodiny denně, dokážou tělo nasytit kyslíkem a kyslík stimuluje tvorbu kolagenu, čímž prodlužuje mládí.
 • Krémy s ochranou SPF používejte průběžně a omezujte nebo minimalizujte opalování, neboť opalování je kožní reakcí na spálení a při aktivním opalování se mnohem rychleji ničí kolagen a pokožka je náchylnější ke změnám souvisejícím s věkem.
 • Řiďte se radami o zdravém stravování a životním stylu obecně
 • Každý den používejte speciální krémy a kvalitní kosmetiku, která vyhovuje vaší pleti.

Abyste si mohli vybrat ty správné kosmetické produkty individuálně pro vaši pleť, musíte přesně určit typ pleti a zjistit, o jaké kožní problémy se jedná. Profesionální kosmetolog s lékařským vzděláním vám může pomoci odpovědět na otázku, jak utáhnout obličej doma.

Všechny ženy považují domácí metody za částečně účinné. Vidí výsledky, ale nestačí. Ženy přiznávají, že čas od času používají domácí metody. Pro ženy je nejjednodušší aplikovat kosmetiku na péči o pleť a i to je často opomíjeno. Ne vždy je možné průběžně používat jiné metody a hlavní důvody jsou:

 • málo času, protože je práce a dětí
 • nedostatek trpělivosti, síly a znalostí
 • obtížné najít (některé produkty jsou neúčinné, některé alergické)
 • nespokojen s tím, že výsledek je krátkodobý
 • Necítím se ráda a příliš líná věnovat své pleti každý den hodně pozornosti

TOP 7 profesionálních způsobů efektivního liftingu obličeje bez operace

výsledek omlazení obličeje profesionálními metodami
 • Nechirurgická blefaroplastika. Ihned po zákroku napněte pokožku očních víček a dodejte mladý vzhled.
 • Mikrojehličkové RF zvedání. Působí na mnoho nedokonalostí pleti. Již po 1 proceduře oceníte okamžitý liftingový efekt pokožky obličeje.
 • SMAS lifting neboli ultrazvukový facelift.Výsledek bude viditelný okamžitě, ale do tří měsíců naroste. Zákrok lze provést hned, žádné injekce a jizvy.
 • RF zvedání je termomagnetické.Nejen, že poskytne aktivní lifting oválu obličeje, ale také redukuje vrásky, napne a napne ztenčenou pokožku.
 • Omlazení vlastními fibroblastylze přičíst postupům buněčné a regenerativní medicíny, prováděným pomocí vlastních fibroblastů!
 • Omlazení kmenových buněkpomůže nejen zlepšit vzhled a získat efekt omlazení, ale pomocí léčby kmenovými buňkami můžete obnovit funkce orgánů, které byly ztraceny. Medicína udělala krok vpřed a nyní existují metody, jak léčit i beznadějné nemoci, pomocí kmenových buněk je možné omladit tělo na buněčné úrovni.

Zkušení specialisté udělají jakýkoli postup nejen 100% účinný, ale také pohodlný.