Omlazení obličeje a těla

V mládí je přirozená krása. Je-li pokožka zdravá, vypadá pevně a svěže, aniž by bylo nutné vynaložit další úsilí. Ale čas plyne, nejdříve se objeví první změny související s věkem, pak se stávají stále více. Od přibližně 25 let věku jsou pro zachování krásy pokožky vyžadovány speciální akce. Moderní kosmetologie má širokou škálu metod omlazení pleti, které vám umožní dosáhnout působivého efektu a dlouhodobě si udržíte zdravý vzhled a mladistvý lesk pokožky.

postup omlazení pokožky obličeje pro ženy

Dohodněte si schůzku s kosmetologem na nejbližší klinice. Lékař posoudí vaši situaci a doporučí omlazovací metody, které jsou pro vás to pravé. Omlazovací postupy se zpravidla provádějí v následujících oblastech:

 • tvář,
 • Ruce,
 • oblast výstřihu.

Metody omlazení obličeje a těla

 • Plasmolifting. Korekce změn souvisejících s věkem se provádí pomocí nativní (vlastní) plazmy. Plazma je tekutá část krve. Krev se odebírá pomocí odstředivky, oddělí se plazma, ve které se ukládají krevní destičky (taková plazma se nazývá bohatá na destičky); poté se injekce provádějí do problémové oblasti. Použití vlastní plazmy pacienta zabrání problémům s kompatibilitou a alergickým reakcím.
 • Biorevitalizace a bioreparace - injekční techniky pro korekci estetických změn, jako je suchá kůže, výskyt malých a velkých vrásek na pokožce obličeje, krku, dekoltu, pigmentovaných útvarů, lokálních tukových zásob (dvojitá brada). Hlavní složkou všech léků je kyselina hyaluronová.
 • Konturovaný plast je nechirurgická technika pro korekci známek stárnoucích změn na pokožce obličeje a jejích kontur pomocí výplňových injekcí, zejména vstřebatelných gelů na bázi kyseliny hyaluronové a hydroxyapatitu vápenatého. Během této procedury se koriguje kontura obličeje, napne se stárnoucí pleť, vyhladí se vrásky s dalším obecným omlazujícím účinkem.
 • Botuloterapie. Účelem injekcí botulotoxinových přípravků je uvolnění obličejových svalů obličeje, krku, dekoltu za účelem snížení hyperaktivity svalů. Výsledkem je výrazný účinek korekce mimických vrásek až do jejich úplného vymizení.
 • Mezoterapie je injekční technika pro korekci estetických změn v pokožce, pro použití vícesložkových koktejlů, které obsahují různé účinné látky, nejen kyselinu hyaluronovou. Výběrem složení koktejlu můžete vyřešit různé problémy.
 • Ozonoterapie je typ fyzioterapeutické léčby, která zahrnuje použití ozonového plynu. V kosmetologii se používají injekce směsi ozonu a kyslíku do problémové oblasti. Procedura aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu, urychluje metabolické procesy a stimuluje místní krevní oběh. Okysličení tkání pomáhá zlepšit stav a vzhled pokožky.
 • RF zvedání. V Centru rodinného lékaře pro kosmetiku a preventivní medicínu se provádí RF zvedání jehel, pro které se používá kosmetika INMODE v kombinaci s nástavcem Fractora. Procedura zahrnuje dopad mikroihly na hluboké vrstvy pokožky a zahřátí na 65 ° C. Dochází ke stimulaci fibroblastů, tvorbě kožního rámu z vláken kolagen-elastin. Maximální efekt je dosažen po 6 měsících: pokožka je pevná a napnutá, hloubka a počet vrásek jsou výrazně sníženy.
 • SMAS lifting je nechirurgické zvedání tkání obličeje a těla pomocí zaostřeného ultrazvuku. Provádí se pomocí přístroje Ultraformer (pouze v kosmetickém centru). Postup úspěšně nahrazuje plastickou chirurgii: nemá období zotavení, které vám umožňuje udržovat obvyklý rytmus života. Jedna relace stačí k tomu, aby výsledek trval 1 až 3 roky. Viditelný účinek roste do 6 měsíců po zákroku.
 • Termolifting (pomocí kombinátoru INMODE) je vysoce účinná technika pro boj se změnami souvisejícími s věkem (jako je snížení pevnosti a pružnosti pokožky, vrásky, celulitida) na základě RF technologie. Umožňuje rychle a rovnoměrně zpracovávat látky v požadované hloubce. Kurz se skládá ze 4–6 procedur.
 • Remodelace obličeje s inovativním produktem PROFHILO je injekční technikou. PROFHILO je považován za revoluční produkt, který umožňuje dosáhnout současně liftingového účinku a zvlhčení pokožky. Rychle (během několika týdnů) a po dlouhou dobu (od 6 měsíců nebo déle) dosáhnete silného omlazujícího účinku, který eliminuje známky stárnutí pokožky.
 • SPRS terapie. Na rozdíl od jiných kosmetických technik zaměřených na stimulaci a obnovení funkcí existujících buněk pokožky vám tato metoda umožňuje obnovit buněčný materiál. Používají se pacientovy vlastní fibroblasty, které se kultivují ve speciálním živném médiu a poté se vstříknou do problémové oblasti. Kůže dostane „druhý vítr".