DIY krása: omlazující pleťová maska ​​doma

Žena chce vždy vypadat mladě: ve 25, 40 a 75. Je samozřejmě zbytečné se časem hádat, ale je velmi možné s tím bojovat a získat zpět pět nebo deset let. Jen nebuďte líní, starejte se o sebe a pravidelně provádějte různé kosmetické procedury, mezi nimiž zaujímají důležité místo masky.

aplikace masky k omlazení pokožky obličeje

Moderní "studený krém"

Velmi příjemná a užitečná omlazující maska na obličej, kterou lze a měla by se na blednoucí pokožku nanášet co nejčastěji doma, je krémový tvaroh. Rozmačkejte několik lžící tvarohu na homogenní hmotu, přidejte trochu smetany. Konzistence by měla být taková, aby maska nekapala. Dobře se umyjte, můžete si dokonce napařit pokožku seděním nad párou z odvaru heřmánku a šalvěje. Připravenou směs položte na obličej, přední část krku a otevřenou oblast hrudníku, držte ji asi 20 minut nebo trochu déle, poté opláchněte teplou vodou. Dokončete zvlhčovačem.

Hliněná maska

Další vysoce kvalitní recept, velmi účinný a užitečný, je situace, kdy je doma omlazující maska na obličej vyrobena ze zelené, modré nebo černé kosmetické hlíny, která je zředěna zahřátým odvarem bylin s přídavkem medu. V konzistenci by to mělo být jako hustá vesnická zakysaná smetana. Kosmetický výrobek se vyrábí následujícím způsobem: lžíce (nebo o něco více) suché hlíny se zředí malým množstvím teplé bylinné infuze, odvarem nebo čistou vodou, přidá se trochu (1 čajová lžička) medu. Aby byla taková (omlazující) pleťová maska efektivnější, nanáší se doma v klidné atmosféře. Koneckonců, hlína s medem nejen tónuje, čistí, omlazuje pokožku, ale má také utahovací a vyhlazovací účinek. Je-li aplikován, nemůžete hýbat obličejovými svaly, mluvit, usmívat se. Připravte si tedy pokožku, jak je popsáno výše. Hustě rozložte směs na oblast obličeje a brady (nemůžete kolem očí! ), Pak se posaďte na židli, pohodlně nakloňte hlavu, uvolněte svaly. A dokud maska neztvrdne, nehýbejte hlavou. Můžete si jen zdřímnout.

jílová maska ​​pro omlazení pokožky obličeje

Ucítíte pocit pálení - je to v pořádku, mělo by to tak být. Podobná pleťová maska je omlazující, doma při pravidelném používání nahrazuje kosmetické rovnátka. Když hlína dobře ztvrdne, pokropte ji vodou a jemnými krouživými pohyby masírujte pokožku a poté ji omyjte teplou vodou. Naneste na obličej jakýkoli zvlhčovač nebo výživný krém.

Dary přírody pro naši krásu

Ať už si vyberete jakýkoli recept na omlazující domácí masku na obličej, všechny se skládají z přírodních ingrediencí. A proto jsou přirozeně užitečnější a účinnější než kosmetické přípravky vyrobené v továrně.

ovocná maska ​​pro omlazení obličeje

K uzdravení, zlepšení vybledlé pokožky náchylné k vráskám, tento nástroj pomůže: změkčit lžíci másla (lžíce), přidat syrový žloutek, rozdrtit. Přidejte lžíci nebo dvě medu a stejné množství červeného strouhaného jablka, které lze nahradit broskvovou, švestkovou nebo banánovou dužinou. Rozetřete kaši na obličej, krk, dekolt, nechte působit půl hodiny, poté jemně odstraňte masku a umyjte. Abyste předešli pocitu napjatosti, použijte běžný krém. Tato úžasná a účinná pleťová maska proti stárnutí se bude cítit doslova po prvním zákroku. Dělejte to 3x týdně.